• Yolcu Kontrol Sistemi (31’lik)
Yolcu Kontrol Sistemi (31’lik)
Ürün Kodu : 36       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
8,799.80 TL   +Kdv
Ücretsiz Kargo
-
+
Yolcu Kontrol Sistemi (31’lik)

Handy Kenevir Ltd. Şti. güvencesinde

Özellikler


Kamera - Kayıt Çözünürlüğü 4 Kanal IP Kamera. Kamera başına 1080P - 2.0MP (maksimum)Görüntü Sıkıştırma H.264 baseline profile, main profile, high-profileGörüntü Çıkışı VGA, HDMI, AV (CVBS)Ses Çıkışı HDMI, AV (CVBS)Ses Girişi Kullanılan IP kameralara bağlıdır. Mikrofonun mevcut olduğu bütün IP kameralar ses kaydı yapabilir.USB 2x USB 2.0 bağlantı arabirimi. (USB mouse ve ya usb bellek için kullanılmalıdır. Harici güç beslemesine ihtiyaç duyan taşınabilir diskler kararlı çalışmayabilir, bu nedenle kullanılmaması önerilir.)HDD 1x Kilitlenebilir kızaklı HDD yuvası. 8TB'lık maksimum kapasite.Yalnızca 2.5" boyutunda, 7mm kalınlığında ve SATA özellikli HDD üniteleri kullanılabilir.Ethernet 4 kanallı RJ45 10/100 otomatik uyumlu, PoE'siz switchSIM Kart 1x kilitli standart SIM Kart Soketi (15x25 mm)WiFi Standart 2.4GHz ve isteğe bağlı 5GHz WiFi yayın özelliği. İsteğe bağlı olarak 70 farklı istemciye kadar internet yayını yapabilme ve 5651 numaralı kanuna göre internet trafiğini loglayabilme özelliği. 5GHz yayın özelliği opsiyonel olarak cihaza eklenebilir.PTZ 1x RS485 Soketi (PTZ Kameralar için)Anten Çıkışları 1x 2G, 1x 3G/4.5G, 1xGPS, 1x 2.4GHz WiFi anten bağlantı portları (toplam 4 adet)Mobil Bağlantı GPRS, 2G, 3G, 4.5G (İsteğe Bağlı)GPS Stand-alone GPS, Qualcomm XTRA GPS, A-GPS (MS-Based, MS-Assisted), GLONASS, Şebeke Yardımlı KonumlamaDahili Batarya 9.6V 900mAhÇalışma Aralığı (V) 9V - 36VGüç Çıkışı 4x 12V Power Çıkış Portu (PoE'siz Kamera beslemelerinde kullanılması amacıyla)Input / Output / Trigger 6x dijital input, 3x dijital output, 4x trigger girişiTüketim (4 Kamera + HDD ile birlikte) Gündüz: 12 W/h - Gece: 14.4 W/h (IR Ledleri aktifken)

  • Araç içerisinde unutulan biri var ise ilk olarak sürücü,çevreyi ve belirlenen kişi yada birimlere uyarı mesajı gönderir.
  • Sürücü varış noktasına ulaştığı anda öğrenciler araç dan iner eğer bir öğrenci inmediği takdirde aracın kontağını kapanmasa bile uyarı mesajı gelir.
  • Veli ile sürü arasındaki iletişimi kayıt altında tutar.
  • Öğrencilerimizi velilerin belirlediği yakınları ve belirledikleri konumlar haricinde bir kişiye teslimi yada farklı bir konumda inmesini engeller.
  • Koltuk kofigurasyon seçimlerini ana modül üzerinden düzenlenir.
  • Koltuk altı hub modüller otomatik ayarlanır, numaralı değildir, montaj bitimi otomatik tanıma yapar sizlere hızlı montaj kolaylığı sağlar.
  • Ürünlerimizin hepsi 2 yıl garantildir,7 yıl yedek parça garantisi bulunmaktadır.
  • Kullanılan ürünlerimizde pcb ler sıvı izalasyonlu.komponent lerimiz -40 +115 ısı aralığına göre ürünlerden oluşmaktadır.
  • Lisanslı olan tek üründür.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?